739 119 141
Každý den 9:00 - 17:00
de
1. 11. 2019 byl ukončen provoz penzionu, v případě zájmu o ubytování v této lokalitě nás stále můžete kontaktovat.

Místní aktivity

Strávit dovolenou v Českém Švýcarsku je skvělá volba pro každého, kdo hledá relaxaci a odpočinek. Naše malebná vesnička Doubice přesně takový klid v přírodě nabízí. Procházky a prozkoumávání okolí vás nabijí energií na hodně dlouhou dobu. K správné dovolené patří ovšem i zážitky a různé aktivity. I ty tu pro vás máme. Přímo v místě pobytu.

Koloběžky

Svezli jste se už někdy na koloběžce? Právě teď a tady máte nejlepší příležitost si tenhle sport vyzkoušet v plné parádě. Náš sesterský penzion Tokáň, ležící za humny, provozuje půjčovnu koloběžek. A vy k ní jako hosté penzionu U Matyáše máte samozřejmě plný přístup. Procestujte všechny koloběžkové trasy v okolí klidně při celodenním výletu anebo zažijte adrenalinovou jízdu z Tokáně z kopce dolů.

Grilování

Prodlužte si den plný dobrodružství o večerní grilovačku přímo v areálu našeho penzionu. Večerní grilování pořádáme už od 2 osob. Stačí si vybrat, zda se chcete bavit uvnitř restaurace nebo venku na terase, zda máte chuť na standardní menu nebo gurmánskou či vegetariánskou pochoutku a můžete začít grilovat.

Horská kola

I cykloturistika má u nás zelenou. Vydejte se na výlet do Národního parku České Švýcarsko a navštivte i místa, která by se pěšky za jeden den stihnout nedala. Jste vášnivým cyklistou a adrenalin je vaší povaze vlastní? Přijeďte na kole a prozkoumejte náš kraj. V přízemí penzionu máme připravenou uzamčenou kolárnu, kde můžete kola bezpečně uschovat.

Přírodní koupání

Jste vodní živel a bez cachtání ve vodě si správnou dovolenou neumíte představit? To ani nemusíte. Dva kilometry vzdálené přírodní koupání v Kyjově plně uspokojí vaši vášeň pro vodní radovánky. Až vás plavání a skotačení ve vodě unaví, sbalte deky a vydejte se po stopách skalních hrádků na zážitkové Kyjovské skalní stezce.

Rezervujte si pobyt

Toužíte o letošní dovolené načerpat energii z přírody, zažít lecjaká dobrodružství a zároveň si odpočinout na čerstvém vzduchu? Nenechte se předběhnout jinými zájemci o ubytování v Českém Švýcarsku a zarezervujte si svůj pobyt v penzionu U Matyáše ještě dnes. Stačí pár kliknutí a máte jistotu, že vám vysněnou dovolenou nikdo nevyfoukne přímo před nosem.
Top