739 119 141
Každý den 9:00 - 17:00
de
1. 11. 2019 byl ukončen provoz penzionu, v případě zájmu o ubytování v této lokalitě nás stále můžete kontaktovat.

Ubytování

Penzion U Matyáše má styl venkovské usedlosti venku i uvnitř. Kromě atmosféry, která voní tradicí, čistotou a přírodou, nabízí interiér ubytování komfort moderní doby. Podkrovní pokoje jsou nově rekonstruovány s pokorou k místní historii. Dali jsme si záležet, abychom zachovali kouzlo dřevěných stropů a trámů, ale i regionálních doplňků. Svým návštěvníkům tak nabízíme ubytování v penzionu v Českém Švýcarsku s celkovou kapacitou 20 lůžek.

Apartmán

Prosluněný apartmán v čele domu s dvoulůžkovou postelí a dalšími dvěma lůžky umístěnými v orlím hnízdě po schůdkách pod střešním štítem je ideální volbou pro ubytování na dovolené pro rodinu s dětmi. Dostatek prostoru a možnost posezení u stolu nebo v odpočívací části s rozkládacím gaučem a televizí nabízí komfortní útočiště při nepřízni počasí. Soukromí je v apartmánu samozřejmostí. Vlastní koupelna a plně vybavená kuchyňka umožní návštěvníkům schovat se před okolním světem, kdykoliv mají chuť užívat si jen sami sebe navzájem.
foto foto foto foto

Pokoje

Standartní stylové pokoje nabízíme klasicky vybavené pohodlnými postelemi, nočními stolky s lampičkami, posezením u stolku, skříní a zrcadlem. Dvou a třílůžkové pokoje poskytují komfortní odpočinek mezi toulkami okolní krajinou a pořádáním dobrodružných výletů po okolí. Součástí standartních pokojů jsou i vlastní koupelny s malou vanou se sprchou, toaletou a umyvadlem se zrcadly ve vikýřovém prostoru, situované přes chodbičku naproti dveřím pokoje. Pokoje jsou umístěny ve druhém poschodí domu.
foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

Rezervujte si pobyt

Toužíte o letošní dovolené načerpat energii z přírody, zažít lecjaká dobrodružství a zároveň si odpočinout na čerstvém vzduchu? Nenechte se předběhnout jinými zájemci o ubytování v Českém Švýcarsku a zarezervujte si svůj pobyt v penzionu U Matyáše ještě dnes. Stačí pár kliknutí a máte jistotu, že vám vysněnou dovolenou nikdo nevyfoukne přímo před nosem.
Top