739 119 141
Každý den 9:00 - 17:00
de
1. 11. 2019 byl ukončen provoz penzionu, v případě zájmu o ubytování v této lokalitě nás stále můžete kontaktovat.

Tipy na výlety

Máte rádi dovolenou plnou akce a výletů? Pak jste u nás správně. Využijte penzion U Matyáše k odpočinku a pak se vydejte na průzkum Českého Švýcarska. Kromě kouzelné přírody a aktivit v okolí vám náš kraj nabídne spoustu příležitostí ke sportovnímu, dobrodružnému i kulturnímu vyžití. Přesnou trasu, kudy na výlet, vám rádi a ochotně ukážeme přímo na místě.

Nordic walking

Okolní krajina je jako stvořená k procházkám. Spojte příjemné s užitečným a vydejte se objevovat kouzlo přírody s hůlkami. Tras pro Nordic walking tu naleznete tolik, že si budete chtít rezervovat další termín pobytu, abyste je všechny stihli prozkoumat.

Plavba na pramičkách

Výlet na největší skalní bránu v Evropě, na Pravčickou bránu si můžete zpestřit i návštěvou soutěsek u Hřenska a plavbou na pramičkách. Tu si užijí děti i dospělí.

Letní bobová dráha

Vyhraďte si i pár hodin na výlet za adrenalinovým dobrodružstvím na letní bobovou dráhu v Janově. Jedna jízda vám rozhodně stačit nebude.

Lanové centrum

I nedaleké Lanové centrum slibuje skvělý adrenalinový zážitek. A kdy jindy se vznášet nad zemí, když ne o dovolené? Překonejte sami sebe a užijte si bezpečné dobrodružství.

Areál s dřevěnými sochami

Přes tři sta dřevěných soch od čtrnácti autorů jen tak nikde neuvidíte. U nás v Doubici ano. Tenhle kulturní zážitek si rozhodně nenechte ujít. A nezapomeňte si s sebou vzít foťák.

Aquapark

O Aguaparku Babylon v Liberci jste pravděpodobně slyšeli. Teď je na čase ho navštívit a užít si vodní radovánky co hrdlo ráčí. A kdybyste té vody náhodou neměli dost, zamiřte kousek za hranice do wellness ráje Trixi Park v Großschönau.

ZOO

Už jste někdy viděli slona, který se jen tak prochází po ZOO? Že, ne? Nejvyšší čas navštívit ZOO v Ústí nad Labem a kromě sloních procházek prozkoumat třeba Naučnou stezku dinosaurů.

Geocaching

Hledejte kešky v krásné krajině Českého Švýcarska. Několik hledacích tras pro celé rodiny určitě stojí za vaši pozornost.

Rezervujte si pobyt

Toužíte o letošní dovolené načerpat energii z přírody, zažít lecjaká dobrodružství a zároveň si odpočinout na čerstvém vzduchu? Nenechte se předběhnout jinými zájemci o ubytování v Českém Švýcarsku a zarezervujte si svůj pobyt v penzionu U Matyáše ještě dnes. Stačí pár kliknutí a máte jistotu, že vám vysněnou dovolenou nikdo nevyfoukne přímo před nosem.
Top